ساعت مچی های هیبریدی ترکیبی از ساعت های قدیم با قابلیت های نوین 

یکی از دل انگیز ترین دلایل برای انتخاب ساعت مچی هوشمند، اطلاعاتی است که آن ساعت میتواند درباره سلامتی شخص در اختیار مصرف کننده بگذارد. اما این موضوع در قبال سبک سلیقه ساعت دوستانی که به اصالت طرح های آنالوگ در ساعت اهمیت میدهند، چقدر میتواند برنده باشد؟ اگر ساعتی باشد که این دو دلیل را باهم تلفیق کند شاید جواب قانع کننده ای بوجود بیاید.

اول به این سوال باید پاسخ داد که به چه ساعت مچی هایی هیبریدی (Hybrid) میگوییم؟
این نوع ساعت ها، ساعت مچی های هوشمند یا نیمه هوشمندی هستند که با حفظ ظاهر ساعت های قدیمی، قابلیت ساعت مچی های جدید را در بر میگیرند.

بخوایم ساده تر بیان کنیم، ساعت مچی هایی هستند که شما در صفحه آن طرح آنالوگ میبینید، اما از طریق نرم افزار مخصوص آن ساعت و بلوتوث، اطلاعاتی درباره سلامتی شما را در اختیارتان می گذارند. بعضی از مدل ها در نسخه پیشرفته تر، علاوه بر قسمت آنالوگ، یک قسمت کوچک دیجیتالی بر روی صفحه دارند تا اگر پیام یا تماس از دست رفته ای داشتید، آن را با نماد مخصوص روی قسمت دیجیتالی نمایش میدهند.

این دسته از ساعت ها، برای افرادی مناسب است که به اصالت ساعت بیشتر از هر چیزی اهمیت میدهند. پس اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که دوست دارید ساعت مچی تان ترکیبی از فناوری جدید و طراحی سنتی داشته باشد، ساعت های هیبریدی گزینه عالی برایتان محسوب می شوند. ساعت هیبریدی ظاهر آنالوگ و عملکردهای ساعت هوشمند مانند نمایش میزان خواب در طول روز، قدم شمار، آیتم های مربوط به تناسب اندام و سلامتی، ضربان قلب و …  را در هم آمیخته تا پاسخگوی سبک سلیقه چنین افرادی باشد.


شاید این سوال برای شما پیش بیاید که فرق ساعت مچی هوشمند با ساعت مچی هیبریدی چیست؟

جدا از بحث تفاوت ظاهری آنها باید به نکته مهمتری از تفاوت این دو دسته ساعت اشاره کنیم. نکته پنهان در ساعتمچی هیبریدی تفاوت باتری آن با ساعت های هوشمندی است که با تنوع بیشتری نسبت به هیبریدی ها در بازار مشاهده می کنید.
یک ساعت مچی هیبریدی با باتری مخصوص ساعت هم می تواند شارژ بماند و تنها با نمایش زمان (ساعت) کار کند این در حالیست که اگر شارژ ساعت مچی هوشمند تمام شود هیچ چیزی به شما نمایش نخواهد داد همچنین طول عمر باتری هیبریدی ها به نسبت بیشتر می باشند.

و اگر بخواهیم نکته منفی آنها را بیان کنیم، ساعت مچی های هوشمند که عموما دیجیتالی یا لمسی هستند، قابلیت های بیشتری مانند دیدن متن پیام، جواب دادن به تماس و . را نسبت به هیبریدی ها در اختیار کاربران قرار میدهند که این موضوع در برابر تفاوت ظاهر این دو دسته ساعت متناسب با سلیقه و نیاز مصرف کننده باید مورد بررسی قرار داده شود.

 

  انتخاب شما بین ساعت مچی های آنالوگ (سنتی)، هیبریدی و هوشمند ها کدام است؟

www.irantimer.com


سایت تخصصی ساعت مچی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


Melanie روزفا معرفی کالا فروشگاهی وبلاگ محتواي حوزه امنيت Chris گروه تاریخ منطقه آب‌پخش ربات اینستاگرام Jorel jang o eshgh (جنگ و عشق) اباذر آبادگر